Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

Návšteva Family parku pri Neusiedler See (Rakúsko) - MDD - 5.6.2016

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA organizuje dňa 5.6.2016 pri príležitosti Medzinárodného dňa detí celodenné podujatie s názvom "Návšteva Family parku pri Neusiedler See" (Rakúsko), ktoré je určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Doprava autobusom je zdarma, ostatné náklady (vstupné, občerstvenie a iné) si hradia účastníci sami. Pri zakúpení vstupeniek bude využitá skupinová zľava, pričom deťom do 15 rokov bude vstupné uhradené Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Odchod autobusom je naplánovaný o 7,00 hod, z parkoviska pri budove KR PZ v Trnave na Kollárovej ulici. Predpokladaný príchod je o 19,00 hod. Prihlásiť sa možno e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne na tel. čísle 0905/277740 a to najneskôr do termínu 1.6.2016.

Bližšie informácie o Family parku nájdete tu.
 

Oslava 20. výročia založenia Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA - 3.6.2016

E-mail Vytlačiť PDF
Vedenie Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA pri  príležitosti  20. výročia pôsobenia územnej úradovne Trnava zorganizovala  Slávnostnú večeru, ktorá sa konala dňa 3. Júna 2016 o 18.00 hod. v Spoločenskej sále Pizza Expres, Dohnányho ul. č. 2  v Trnave na ktorú boli prizvaní zakladajúci členovia územnej úradovne ako aj hostia. Po otvorení a privítaní účastníkov vedúcim územnej úradovne Trnava p. Mgr. Kupkovičom Martinom  bolo slovo odovzdané p. Mgr. Mĺkvemu Vladimírovi - prvému vedúcemu územnej úradovne Trnava, ktorý krátko zhodnotil založenie územnej úradovne  ako  aj  aktivity,  ktoré   boli vykonané  počas  jeho  pôsobenia  ako  vedúceho  územnej  úradovne  v období od 1996 - 2008.  Následne súčasný vedúci územnej úradovne zhodnotil aktivity vedenia územnej úradovne za obdobie od roka 2008 až doposiaľ. Potom vo svojom krátkom príhovore riaditeľ ÚVTOS Hrnčiarove nad Parnou p. Mgr. Kresan Marek zhodnotil spoluprácu medzi ÚVTOS a územnou úradovňou Trnava. Následne Mgr. Záň Roman - 1. vice prezident Slovenskej sekcie IPA vo svojom príhovore ocenil aktivity územnej úradovne Trnava, ktoré boli doposiaľ realizované, pričom podľa jeho vyjadrenia Územná úradovňa Trnava, čo sa týka počtu zorganizovaných aktivít patrí medzi najaktívnejšie. Po týchto príhovoroch vedúci územnej úradovne Trnava odovzdal  ďakovné listy Mgr. Mĺkvemu Vladimírovi, Orihelovi Róbertovi Ing. Dobrovodskému Ivanovi  -  členom 1. vedenia územnej úradovne Trnava. Ďalej za spoluprácu boli odovzdané ďakovné listy Mgr. Kresanovi Marekovi, PhDr. Jánošovi Jaroslavovi PhD., Šmidovičovi Jozefovi a Ing. Čechovičovi Štefanovi. Ostatní účastníci  a hostia Slávnostného posedenia prevzali pamätné medaily a pero s logom územnej úradovne Trnava. Po večeri celé posedenia sa nieslo v priateľskom duchu a bolo ukončené pred polnocou.
 

Medzinárodný priateľský futbalový zápas - CITY ARÉNA - 13.5.2016

E-mail Vytlačiť PDF
Heslo International Police Association -  SERVO PER AMIKECO - v preklade služba priateľstvom bolo do detailu naplnené dňa 13.5.2016 a to Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Vedenie  Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva v Trnave v spolupráci s vedením Územnej úradovne Trnava dňa 13.5.2016 v čase od 10,30 hod. na futbalovom štadióne Antona Malatinského v Trnave  (City Aréna)  zorganizovalo športové podujatie pod názvom "Medzinárodný priateľský futbalový zápas" medzi mužstvami SKP FC 158 Praha a PMJ Trnava. Mužstvo SKP FC 158 Praha ako aj  mužstvo PMJ Trnava bolo vytvorené z príslušníkov Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva v Prahe a Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave. V predchádzajúci deň pred hore uvedeným podujatím celú českú  výpravu spolu so slovenským sprievodom prijal  primátor mesta Trnava JUDr. Bročka Peter. Viac...
 

Návšteva vinárstva Blaho Zeleneč - 22.4.2016

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA organizovala dňa 22.4.2016 podujatie pod názvom "Návšteva vinárstva Blaho Zeleneč". Podujatie bolo zamerané na prehliadku vinárstva spojenú s degustáciou vín a bolo určené výlučne len pre členov Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA. Celkovo sa zúčastnilo 20 členov Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA.

     Po príchode do objektu vinárstva sa naša výprava presunula do priestorov degustačnej miestnosti, kde nás privítal somelier - pracovník vinárstva Blaho Zeleneč, ktorý nás počas celej doby prevádzal a poskytol odborný výklad. Potom sme sa presunuli priestorov, vinárstva. Na začiatku výkladu sme sa dozvedeli, že Vinárstvo Igor Blaho bolo založené v roku 2005 pánom Igorom Blahom, ktorému svet vínka tak učaroval, že už nechcel víno vyrábať len na amatérskej úrovni, ale chcel sa o vína zo svojej produkcie podeliť s ostatnými milovníkmi a gurmánmi tohto nápoja. Viac...
 

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 19.12.2015

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 19.12.2015 sa v čase od 09,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutoční VII.ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie sú okrem samotnej súťaže jednotlivcov a družstiev pripravené aj hodnotné ceny. Po absolvovaní súťaže a vyhlásení výsledkov je pre účastníkov pripravené malé občerstvenie. Podujatie je určené len pre členov územnej úradovne, pričom účasť ako aj občerstvenie je zdarma. Jedinou podmienkou je včasná registrácia účasti a to do termínu 14.12.2015, ktorú je možné realizovať prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) alebo telefonicky na tel. číslo 0905/277740.
 

Návšteva vianočných trhov v Prahe - 11.-13.12.2015

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA spoločne s Klubom športov príslušníkov  ZVJS Hrnčiarovce nad Parnou zorganizovala v dňoch 11.12.2015 až 13.12.2015 podujatie pod názvom "Návšteva vianočných trhov v Prahe". Odchod autobusu bol dňa 11.12.2015 o 07.15 hod. z Trnavy. Počas cesty do Prahy na jednej zastávke na odpočívadle pri diaľnici bolo zabezpečené vedúcim zájazdu Jozefom Šmidovičom pre všetkých účastníkov zájazdu veľmi bohaté a sýte občerstvenie. Po príchode do Prahy cca  o 13.30 hod. sa účastníci zájazdu ubytovali v Zotavovni  Väzenskej služby Českej republiky Praha 4, na Kvetnici 10. Ubytovanie bolo zabezpečené v dvoj-, troj- a štvorposteľových izbách. Strava bola  zabezpečená formou polpenzie (raňajky a večera), ktorú si účastníci hradili individuálne. Po rýchlom a bezproblémovom ubytovaní účastníkov bol podávaný obed. Vzhľadom k tomu, že program zájazdu nebol organizovaný, ale individuálny, tak po obede si účastníci zájazdu, každý podľa vlastného rozhodnutia, mohol zvoliť akým spôsobom bude tráviť svoj pobyt v Prahe. Vzhľadom na mesto, v ktorom sme sa nachádzali nikto z účastníkov, ani tí, čo boli v Prahe prvý krát, ani tí, ktorí už boli v Prahe v minulosti nemal problém s využitím času počas pobytu v Prahe.  Dňa 13.12.2015 po raňajkách o 09.30 hod. bol odchod autobusu z Prahy do Brna, kde bola asi 2 hodinová zastávka v nákupnom centre Olympia s možnosťou občerstvenia prípadného minutia posledných ušetrených českých korún. Príchod do Trnavy bol cca o 16.15 hod.
     Zájazdu sa zúčastnili celkovo 48 účastníkov - členov Územnej úradovne IPA Trnava a ich rodinných príslušníkov. Doprava bola zabezpečená komerčným dopravcom - pohodlným, klimatizovaným autobusom zn. Mercedes. Počas celého zájazdu bola medzi účastníkmi príjemná, pohodová atmosféra, neboli zaznamenané žiadne negatívne okolnosti. Záverom by som sa chcel touto cestou poďakovať vedúcemu zájazdu Jozefovi Šmidovičovi za zorganizovanie a bezchybné zabezpečenie celého zájazdu, ako aj  občerstvenia podávaného cestou do Prahy.
 


Strana 7 z 16