Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

IPA Summerfest 2013 - Trnava - 29.8.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 29.8.2013 sa v čase od 10,00 hod. na strelnici Národného streleckého športového centra (strelnica "Štrky") v Trnave uskutoční IV. ročník podujatia pod názvom "IPA SummerFest 2013", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie je okrem streleckej súťaže pre dospelých a deti pripravený program, ktorý pozostáva napr. z možnosti streľby z rôznych druhov zbraní, využitia množstva atrakcií, loptových hier, atď. Nezabudlo sa ani na nejaké darčeky pre najmenších. A to nehovoriac o cenách za jednotlivé disciplíny pripravených súťaží. Podujatie je určené pre členov územnej úradovne a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá), pričom vstup ako aj občerstvenie je opäť zdarma. Jedinou podmienkou je včasná záväzná registrácia účasti a to do termínu 25.8.2013, ktorú je tentoraz možné realizovať len prostredníctvom e-mailu na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Pri registrácii (uskutočňuje člen územnej úradovne) treba uviesť počet dospelých osôb a pri deťoch okrem počtu aj ich vek.

PRÍĎTE SA ZABAVIŤ SPOLU S RODINOU. 
 

Návšteva najstaršej a najznámejšej ZOO na Slovensku - 29.6.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA organizuje dňa 29.6.2013 celodenné podujatie s názvom "Návšteva najstaršej a najznámejšej ZOO na Slovensku - ZOO Bojnice", ktoré je určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Doprava autobusom je zdarma, ostatné náklady (vstupné, občerstvenie a iné) si hradia účastníci sami. Ceny vstupeniek: dospelý - 4 Eur / deti od 4 do 15 rokov a držitelia ZŤP (s platným preukazom) - 2 Eur / dôchodcovia a študenti (denné štúdium, po predložení dokladu o štúdiu) - 2,50 Eur. Organizačné informácie: Odchod je naplánovaný o 08,00 hod., zraz je na parkovisku pri budove KR PZ. Podmienkou účasti je včasná registrácia a to do 26.6.2013 prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ), alebo telefonicky na tel. čísle 0905/277740, kde vám budú poskytnuté aj bližšie informácie. Pri registrácii (uskutočňuje člen územnej úradovne) treba uviesť počet dospelých osôb a pri deťoch okrem počtu aj ich vek.
 

Futbalový turnaj o putovný pohár Veliteľa PMJ Trnava - 1.3.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 1.3.2013 sa v priestoroch mestskej športovej haly v Trnave uskutočnil 1.ročník športového podujatia pod názvom "Medzinárodný turnaj v sálovom futbale o putovný pohár Veliteľa PMJ Trnava pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja". Turnaj bol organizovaný v spolupráci s Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA, pričom sa na ňom prestavilo okrem mužstva organizátora (PMJ Trnava) aj celky PMJ Bratislava, Old Boys PMJ Trnava, Hasiči z Trnavy, OO PZ Zavar, ZVJS Hrnčiarovce n/Parnou, PPÚ Trnava (kukláči) a družstvo SKP FC 158 Praha z metropoly Českej republiky. Hrací čas bol stanovený na 20 minút, hralo sa bez prestávky systémom 5 hráčov v poli plus brankár. Mužstvá boli rozdelené do dvoch 4-členných skupín. Jednotlivé zápasy priniesli častokrát veľmi vyrovnané a napínavé duely, o mnohých výsledkoch sa rozhodovalo v samom závere stretnutí. Všetky stretnutia sa však odohrávali v priateľskej atmosfére a v duchu Fair play, viacerí hráči sa zaskveli svojím futbalovým umením. Viac...
 

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 15.12.2012

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 15.12.2012 sa v čase od 10,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutoční IV.ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie sú okrem samotnej súťaže jednotlivcov a družstiev pripravené aj hodnotné ceny. Po absolvovaní súťaže a vyhlásení výsledkov je pre účastníkov pripravené malé občerstvenie. Podujatie je určené pre členov územnej úradovne, pričom účasť ako aj občerstvenie je zdarma. Jedinou podmienkou je včasná registrácia účasti a to do termínu 12.12.2012, ktorú je možné realizovať prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) alebo telefonicky na tel. číslo 0905/277740.

PRÍĎTE SI ZAGÚĽAŤ ...
 

Autoškola Mochito - ponuka kurzov pre policajtov a ich rodinných príslušníkov

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA oznamuje svojim členom, že Autoškola Mochito ponúka kurzy pre policajtov a ich rodinných príslušníkov za zvýhodnené ceny (auto - 355,- Eur, motorka - 255,- Eur). Bližšie informácie o termínoch konania kurzov získate tu, na webovej adrese www.mochito.sk alebo priamo na telefónnom čísle 0908/722641. 
 

Medzinárodný futbalový turnaj v Hlohovci - 29.9.2012

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 29.9.2012 sa v čase od 09,00 hod. v mestskej športovej hale na ulici Zábranie v Hlohovci uskutočnil Medzinárodný turnaj vo futbale, ktorý organizovala Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Turnaja sa zúčastnilo jedno mužstvo z Českej republiky a štyri mužstvá zo Slovenska. Na základe výborných výkonov naše mužstvo obsadilo celkové 1. miesto. K umiestneniu môžeme uviesť len toľko, že naši členovia splnili to, čo si predsavzali minulý rok. Informatívnu správu z uvedeného podujatia si môžete prečítať tu.
 


Strana 9 z 15