Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

Memoriál ppor. Michala Braniša - Praha (ČR) - 18.-20.9.2013

E-mail Vytlačiť PDF
V dňoch 18.–20.9.2013 sa naši členovia z Pohotovostnej motorizovanej jednotky odboru poriadkovej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trnave zúčastnili 16. ročníka futbalového turnaja pod názvom „Memoriál ppor. Michala Braniše“, ktorý sa uskutočnil v Prahe (ČR). Turnaj bol venovaný spomienke na českého kolegu, ktorý podľahol následkom zranenia, spôsobeného pri služobnom zákroku zo dňa 15. júla 1997. Záštitu nad memoriálom prevzali český Policajný prezident plk. Mgr. Martin Červíček a starosta mestskej časti Praha 10 Mgr. Bohumil Zoufalík.Viac...
 

IPA Summerfest 2013 - Trnava - 29.8.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 29.8.2013 sa v čase od 10,00 hod. na strelnici Národného streleckého športového centra (strelnica "Štrky") v Trnave uskutoční IV. ročník podujatia pod názvom "IPA SummerFest 2013", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie je okrem streleckej súťaže pre dospelých a deti pripravený program, ktorý pozostáva napr. z možnosti streľby z rôznych druhov zbraní, využitia množstva atrakcií, loptových hier, atď. Nezabudlo sa ani na nejaké darčeky pre najmenších. A to nehovoriac o cenách za jednotlivé disciplíny pripravených súťaží. Podujatie je určené pre členov územnej úradovne a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá), pričom vstup ako aj občerstvenie je opäť zdarma. Jedinou podmienkou je včasná záväzná registrácia účasti a to do termínu 25.8.2013, ktorú je tentoraz možné realizovať len prostredníctvom e-mailu na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Pri registrácii (uskutočňuje člen územnej úradovne) treba uviesť počet dospelých osôb a pri deťoch okrem počtu aj ich vek.

PRÍĎTE SA ZABAVIŤ SPOLU S RODINOU. 
 

Návšteva najstaršej a najznámejšej ZOO na Slovensku - 29.6.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA organizuje dňa 29.6.2013 celodenné podujatie s názvom "Návšteva najstaršej a najznámejšej ZOO na Slovensku - ZOO Bojnice", ktoré je určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Doprava autobusom je zdarma, ostatné náklady (vstupné, občerstvenie a iné) si hradia účastníci sami. Ceny vstupeniek: dospelý - 4 Eur / deti od 4 do 15 rokov a držitelia ZŤP (s platným preukazom) - 2 Eur / dôchodcovia a študenti (denné štúdium, po predložení dokladu o štúdiu) - 2,50 Eur. Organizačné informácie: Odchod je naplánovaný o 08,00 hod., zraz je na parkovisku pri budove KR PZ. Podmienkou účasti je včasná registrácia a to do 26.6.2013 prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ), alebo telefonicky na tel. čísle 0905/277740, kde vám budú poskytnuté aj bližšie informácie. Pri registrácii (uskutočňuje člen územnej úradovne) treba uviesť počet dospelých osôb a pri deťoch okrem počtu aj ich vek.
 

Futbalový turnaj o putovný pohár Veliteľa PMJ Trnava - 1.3.2013

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 1.3.2013 sa v priestoroch mestskej športovej haly v Trnave uskutočnil 1.ročník športového podujatia pod názvom "Medzinárodný turnaj v sálovom futbale o putovný pohár Veliteľa PMJ Trnava pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja". Turnaj bol organizovaný v spolupráci s Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA, pričom sa na ňom prestavilo okrem mužstva organizátora (PMJ Trnava) aj celky PMJ Bratislava, Old Boys PMJ Trnava, Hasiči z Trnavy, OO PZ Zavar, ZVJS Hrnčiarovce n/Parnou, PPÚ Trnava (kukláči) a družstvo SKP FC 158 Praha z metropoly Českej republiky. Hrací čas bol stanovený na 20 minút, hralo sa bez prestávky systémom 5 hráčov v poli plus brankár. Mužstvá boli rozdelené do dvoch 4-členných skupín. Jednotlivé zápasy priniesli častokrát veľmi vyrovnané a napínavé duely, o mnohých výsledkoch sa rozhodovalo v samom závere stretnutí. Všetky stretnutia sa však odohrávali v priateľskej atmosfére a v duchu Fair play, viacerí hráči sa zaskveli svojím futbalovým umením. Viac...
 

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 15.12.2012

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 15.12.2012 sa v čase od 10,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutoční IV.ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie sú okrem samotnej súťaže jednotlivcov a družstiev pripravené aj hodnotné ceny. Po absolvovaní súťaže a vyhlásení výsledkov je pre účastníkov pripravené malé občerstvenie. Podujatie je určené pre členov územnej úradovne, pričom účasť ako aj občerstvenie je zdarma. Jedinou podmienkou je včasná registrácia účasti a to do termínu 12.12.2012, ktorú je možné realizovať prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) alebo telefonicky na tel. číslo 0905/277740.

PRÍĎTE SI ZAGÚĽAŤ ...
 

Autoškola Mochito - ponuka kurzov pre policajtov a ich rodinných príslušníkov

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA oznamuje svojim členom, že Autoškola Mochito ponúka kurzy pre policajtov a ich rodinných príslušníkov za zvýhodnené ceny (auto - 355,- Eur, motorka - 255,- Eur). Bližšie informácie o termínoch konania kurzov získate tu, na webovej adrese www.mochito.sk alebo priamo na telefónnom čísle 0908/722641. 
 


Strana 10 z 16