Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

Splavovanie rieky Váh - 29.8.2018 - oznam

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v spolupráci s KŠP ÚVTOS Hrnčiarovce organizuje dňa 29.08.2018 podujatie pod názvom "Splavovanie rieky Váh na raftoch". Podujatie je určené pre členov územnej úradovne a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Splav rieky Váh bude realizovaný v úseku cca 20 km. Strava je zabezpečená formou opekačky na ostrove počas prestávky v priebehu splavovania (klobása, slanina, špekačka, chlieb, alko, nealko, káva, čaj), ako aj počas ukončenia splavu. Podujatie sa uskutoční pri počte nad 30 účastníkov, pričom maximálny počet môže byť 40 účastníkov. Doprava autobusom, ako aj zapožičanie raftov, bude hradené Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA a občerstvenie zabepečené KŠP ÚVTOS Hrnčiarovce. Odchod je naplánovaný o 6,15 hod. od ÚVTOS  a o 6,30 hod. z parkoviska pri budove KR PZ v Trnave, pričom príchod sa predpokladá o cca. 18,00 hod.. Prihlásiť sa možno e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne na tel. čísle 0905/277740 a to najneskôr do termínu 20.08.2018.
 

Mgr. Karol Kamenár

E-mail Vytlačiť PDF
S hlbokým zármutkom v srdci oznamujeme všetkým členom Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA, že náš dlhoročný člen vedenia (pokladník) Mgr. Karol Kamenár zomrel dňa 28. júna 2018 vo veku 62 rokov. Pohreb bude dňa 2. júla 2018 o 15,00 hod. na cintoríne vo Váhovciach.

Nech odpočíva v pokoji.

 

Návšteva termálneho kúpaliska - 24.3.2018

E-mail Vytlačiť PDF
Vedenie územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA v spolupráci s KŠP ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou organizuje dňa 24.03.2018 celodenné podujatie s názvom "Návšteva Termálneho  kúpaliska - Aqua park THERMAL CORVINUS Veľký Meder", ktoré je určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Podujatie sa uskutoční pri počte nad 30 účastníkov, pričom maximálny počet je 40 účastníkov. Doprava autobusom, vstupné pre člena IPA, resp. KŠP (plus jedna osoba ku každému členovi)  bude hradené územnou úradovňou a KŠP ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou.  Odchod autobusu bude dňa 24.3.2018 o 07.45 hod z parkoviska pred ÚVTOS Hrnčiarove nad Parnou a o 08.00 hod z parkoviska na Kollárovej ul. v Trnave. Prekladaný návrat cca o 18.00 hod. Prihlásiť sa záväzne a to najneskôr do termínu 20.03.2018 možno e-mailom  na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne telefonicky u sekretára p. Šmidoviča č. t. 0905384655.
 

Členská schôdza Územnej úradovne Slovenskej sekcie IPA - 24.4.2018

E-mail Vytlačiť PDF
V súlade s čl. 5 ods. 2 Stanov Slovenskej sekcie IPA  (členskú schôdzu zvoláva vedúci územnej úradovne spravidla jedenkrát ročne, minimálne však raz za 4 roky v čase a mieste ním určenom najneskôr však 30 dní pred termínom jej konania) zvolávam členskú schôdzu Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA (ďalej len „územná úradovňa), ktorá sa uskutoční dňa 24. apríla 2018 v zasadačke Krajského riaditeľstva Policajného zboru  Trnava, Kollárová ul. 31 so začiatkom o 16:00 hod.
Návrh programu:  1. Otvorenie,  2. Prezentácia, 3. Návrh a schválenie programu členskej schôdze, 4. Vyhodnotenie činnosti územnej úradovne (príspevok vedúceho územnej úradovne, sekretára územnej úradovne, pokladníka územnej úradovne), 5. Rôzne, 6. Prestávka, 7. Prezentácia, 8. Návrh a schválenie volebnej komisie, 9. Voľby vedenia územnej úradovne (vedúci, sekretár a pokladník),  10. Záver,  11. Občerstvenie.
 

Prezentácia účastníkov členskej schôdze územnej úradovne bude prebiehať v deň konania schôdze v čase od 15:30 do 16:00 h. v mieste jej konania. V súvislosti s vyššie uvedeným Vás žiadam, aby ste svoje návrhy do programu ako i na kandidátov (vedúci územnej úradovne, sekretár, pokladník) predkladali v písomnej forme vedeniu územnej úradovne na adresu: Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA, Kollárová ul. 31, 91702 Trnava alebo elektronicky na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. najneskôr do 17. apríla  2018 (podľa čl. 12, ods. 1 a 2 Volebného poriadku Slovenskej Sekcie IPA v znení zmien a doplnkov schválených Národným kongresom, ktorý sa konal 4. a 5. novembra 2016). Návrh kandidáta musí obsahovať meno a priezvisko kandidáta, funkciu, na ktorú kandidáta navrhuje, meno a priezvisko navrhovateľa a dátum resp. spôsob udelenia súhlasu kandidáta s kandidatúrou.
Zároveň Vás žiadam o potvrdenie Vašej účasti na predmetnej schôdzi email-om, alebo písomne na vyššie uvedenej adrese v termíne do 17. apríla 2018.
 

1 dňový lyžiarsky zájazd - Vrátna dolina - 24.2.2018 - ZRUŠENÉ PRE NEDOSTATOČNÝ ZÁUJEM - 18 prihlásených

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v spolupráci s KŠP ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou dňa 24.2.2018 organizuje podujatie s názvom "1 dňový lyžiarsky zájazd - Vrátna dolina". Podujatie je určené len pre členov. Doprava bude zabezpečená a hradená Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Prihlásiť sa záväzne a to najneskôr do termínu 22.2.2018 možno telefonicky u sekretára úradovne - p. Šmidoviča - č. t. 0905384655.
ZRUŠENÉ PRE NEDOSTATOČNÝ ZÁUJEM
 
 

Medzinárodné majstrovstvá Trnavy vo varení kotlíkového gulášu - 27.1.2018

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 27. januára 2018 sa v Trnave na Zelenečskej ceste pred reštauráciou Trnavský dvor konal pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja  X. ročník Medzinárodných majstrovstiev vo varení kotlíkového gulášu, ktorého podujatia sa zúčastnilo aj spoločné mužstvo Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA a Športového klubu príslušníkov pri ÚVTOS Hrnčiarovce nad parnou s názvom Basa Trnava. Celkove sa uvedeného podujatia zúčastnilo 64 mužstiev zo Slovenska, Maďarska, Chorvátska a Slovinska. Oficiálne zahájenie turnaja bolo o 09.00 hod. O 14.00   hod. každé súťažné družstvo  odovzdalo „svoj kulinársky výtvor“  porote a potom nasledovalo vyhodnotenie jednotlivých vzoriek. Naše mužstvo sa umiestnilo na peknom 12. mieste. Celé podujatie moderovala Erika Barkolová a svojím spevom doprevádzala  Jadranka. Po ukončení podujatie o 16.00 hod. sa  v priestoroch reštaurácie Trnavský dvor konala ešte pre tých ktorí mali záujem diskotéka. Kto sa zúčastnil uvedeného podujatie, tak strávil príjemný v pohodovej atmosfére.
 


Strana 2 z 15