Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

OZNAM K PLATENIU ČLENSKÉHO PRÍSPEVKU NA ROK 2022

E-mail Vytlačiť PDF
   Na základe stanov Slovenskej sekcie IPA sa členský príspevok platí do 31.decembra kalendárneho roka na obdobie nasledujúceho kalendárneho roka s výnimkou novoprijatých členov. Za platenie členských príspevkov sú zodpovední jednotliví členovia, ktorí sú súčasne povinní rešpektovať spôsob ich platenia stanovený vedeniami územných úradovní. Nezaplatením členského príspevku do 31.decembra kalendárneho roka sa s poukazom na čl. 17 ods. 2 písm. a) Stanov Slovenskej sekcie IPA členstvo v Slovenskej sekcii IPA skončí. Viac...
 

Splavovanie rieky Váh na raftoch - 29.8.2021 - oznam

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v spolupráci s KŠP Hrnčiarovce nad Parnou organizuje dňa 29.08.2021 podujatie pod názvom "Splavovanie rieky Váh na raftoch". Podujatie je už tradične určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Splav rieky Váh bude realizovaný v úseku od obce Vrútky po obec po obec Strečno. Strava je zabezpečená formou opekačky na ostrove počas prestávky v priebehu splavovania (klobása, slanina, špekačka, chlieb, alko, nealko, káva, čaj), ako aj po ukončení splavu. Podujatie sa uskutoční pri počte nad 30 účastníkov, pričom maximálny počet môže byť 45 účastníkov. Doprava autobusom ako aj zapožičanie raftov a kompletné občerstvenie bude hradené Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Odchod je naplánovaný o 7,15 hod., zraz na parkovisku pri budove KR PZ v Trnave a príchod cca. do 18,00 hod.. Prihlásiť sa možno e-mailom na adrese:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne na tel. čísle 0905/384655 a to najneskôr do termínu 20.08.2021.

 

Návšteva Moravských pivníc - 24.-25.7.2021 - oznam

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v dňoch 24.-25.7.2021 organizuje dvojdňové podujatie pod názvom "Návšteva Moravských pivníc". Podujatie je určené pre členom Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA a ich rodinných príslušníkov. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 30 ľudí. Celkové náklady (doprava komerčným autobusom a ubytovanie v penzióne Pelikán v mieste konania) bude hradená Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Odchod autobusu dňa 24.7.2021 je z parkoviska pri budove KR PZ v Trnave o 09,15 hod. a predpokladaný príchod dňa 25.7.2021 o 17,00 hod.. Záujemcovia o účasť na podujatí sa môžu záväzne prihlásiť e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne telefonicky na telefónnom čísle 0905/384655 (sekretár ÚÚ IPA Trnava p. Šmidovič) a to do termínu 19.7.2021.

Program:

24.7.2021 - príchod, obed, ubytovanie, prehliadka pivníc, večer voľná zábava
25.7.2021 - raňajky, kúpanie na jazere, návrat domov
 

Splavovanie rieky Orava na raftoch - 29.8.2020 - oznam

E-mail Vytlačiť PDF
Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v spolupráci s KŠP Hrnčiarovce nad Parnou organizuje dňa 29.08.2020 podujatie pod názvom "Splavovanie rieky Orava na raftoch". Podujatie je už tradične určené pre jej členov a ich rodinných príslušníkov (manžel/ka, deti, vnúčatá). Splav rieky Orava bude realizovaný v úseku od obce Oravský Podzámok po obec Kraľovany. Strava je zabezpečená formou opekačky na ostrove počas prestávky v priebehu splavovania (klobása, slanina, špekačka, chlieb, alko, nealko, káva, čaj), ako aj počas ukončenia splavu v obci Kraľovany. Podujatie sa uskutoční pri počte nad 30 účastníkov, pričom maximálny počet môže byť 45 účastníkov. Doprava autobusom ako aj zapožičanie raftov a kompletné občerstvenie bude hradené Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Odchod je naplánovaný o 6,15 hod., zraz na parkovisku pri budove KR PZ v Trnave a príchod cca. do 18,00 hod.. Prihlásiť sa možno e-mailom na adrese:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , prípadne na tel. čísle 0905/384655 a to najneskôr do termínu 24.08.2020.
 

Medzinárodné Majstrovstvá Trnavy vo varení kotlíkového gulášu - 25.1.2020 - oznam

E-mail Vytlačiť PDF
Dńa 25.1.2020 sa uskutoční XII. ročník medzinárodných Majstrovstiev Trnavy vo varení kotlíkového gulášu, ktorý sa bude konať pred reštauráciou Trnavský dvor na Zelenečskej ulici v Trnave. Tento rok sa uvedeného podujatia zúčastní aj družstvo našej územnej úradovne pod vedení sekretára Jozefa Šmidoviča ("gulášmajster"), pričom vedenie Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA týmto pozýva všetkých svojich členov ako aj rodinných príslušníkov na strávenie príjemného popoludnia, možnosť pozdraviť a podporiť našich zástupcov a samozrejme ochutnať náš "víťazný" guláš. Začiatok podujatia je o 09,00 hod, odovzdanie vzoriek o 15,00 hod. a vyhodnotenie výsledkov o 15,30 hod. Hosťom podujatia je Attila Végh, podujatie moderuje Erika Barkolová a k dobrej atmosfére prispeje svojim spevom skupina TOP.
 

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 14.12.2019

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 14.12.2019 sa v čase od 09,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutoční XI.ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizuje Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Na uvedené podujatie sú okrem samotnej súťaže jednotlivcov a družstiev pripravené aj hodnotné ceny. Po absolvovaní súťaže a vyhlásení výsledkov je pre účastníkov pripravené malé občerstvenie. Podujatie je určené len pre členov územnej úradovne, pričom účasť ako aj občerstvenie je zdarma. Jedinou podmienkou je včasná registrácia účasti a to do termínu 11.12.2019, ktorú je možné realizovať prostredníctvom e-mailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) alebo telefonicky na tel. číslo 0905/277740.
 


Strana 2 z 16