Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Erik Varga druhý na Majstrovstvách sveta policajtov - Kuvajt - 2010

E-mail Vytlačiť PDF
     V dňoch 16.-22.02.2010 sa "neoficiálna" výprava príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky zúčastnila na prvých Majstrovstvách sveta policajtov v športovej streľbe pod záštitou jeho výsosti korunného princa šejka Nawafa Al-Ahmeda Al-Jabera Al-Sabaha, ktoré sa v rámci Medzinárodnej Policajnej športovej únie (USIP) konali v štáte Kuvajt.

     Na uvedené podujatie prišli zástupcovia z viac ako 38 štátov sveta, pričom v mnohých výpravách boli strelci, ktorí patria dlhodobo do svetovej špičky jednotlivých disciplín športovej streľby.     

     Našim najväčším úspechom bol zisk striebornej medaile v brokovej disciplíne "TRAP", ktorú svojim výkonom "nielen" pre Slovenskú republiku získal Erik Varga, policajt Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, reprezentant SR a súčasne člen Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA. 


     K dosiahnutiu tohto úspechu mu srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších.


Bližšie informácie k podujatiu Majstrovstiev sveta policajtov, súťažiacim, jednotlivým umiestneniam strelcov našej výpravy a k návšteve Veľvyslanectva SR v Kuvajte sú publikované na internetovej stránke Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA v sekcii "Úspechy našich členov" pod článkom s názvom "Cesta za kuvajtským úspechom".


Fotografie z MS policajtov v Kuvajte sú zverejnené vo "Fotogalérii". 

Videozáznamy z MS policajtov v Kuvajte sú zverejnené vo "
Videogalérii".